Sušené maso

01
100 % PŘÍRODNÍ

Umělé konzervanty a jiná aditiva nahrazujeme těmi přírodními, jako je mořská sůl a jiné koření. Každý balíček sušeného masa biltong je vakuově zabalený tak, aby vydržel co nejdéle čerstvý.

03
PŮVODNÍ AFRICKÁ RECEPTURA

Nekopírujeme něčí nápady za vidinou výdělku. Výroba sušeného masa biltong je srdcovou záležitostí spojena s třicetiletou zkušeností přímo z Jihoafrické republiky a recept na přípravu této zdravé pochoutky je předáván z generaci na generaci. Chtěli jsme se s Vámi tímto podělit o jedinečnou lahůdku z hovězího masa a nechat vás ochutnat kus pravé Afriky.

ZULU BILTONG - SUŠENÉ HOVĚZÍ MASO

Zulu Biltong sušené maso je zdravá pochoutka plná proteinů a energie. Připravováno je podle původní jihoafrické rodinné receptury z kvalitního výběrového hovězího masa. Při výrobě používáme pouze kvalitní suroviny, nepoužíváme konzervanty. Každé balení lahodného sušeného masa biltong je připraveno ručně a s láskou. Díky bohatému obsahu bílkovin a jedinečné chuti bez lepku a konzervantů ocení chuť sušeného masa Zulu Biltong jak sportovci, tak i gurmáni. Vyzkoušejte s námi jedinečnou originální chuť Afriky – bez výčitek!

02
ZDRAVÁ SVAČINKA

Každodenní shon nás nutí sahat po nezdravých pochoutkách, které na nás číhají na každém rohu. Mějte u sebe raději vždy po ruce balíček sušeného masa biltong, který bezpečně zažene hlad i chutě a dodá vám energii ve formě čistých proteinů přímo z hovězího masa.

04
BOHATÉ NA PROTEINY

Dost umělě vytvořených proteinových nápojů a tyčinek! Není nad přírodní zdroj bílkovin, který je v sušeném mase zulu biltong obsažen z téměř 50 %. Hovězí maso je jedním z nejlepších přírodních zdrojů bílkovin a proto tuto pochoutku ocení zejména sportovci a ti, kteří si chtějí udržet dobrou postavu a kondici.

BILTONG vs. JERKY

Slovo jerky už zná dnes kde kdo. Balíčky sušeného masa za pokladnou v supermarketech. Ale zkusili jste někdy sušené maso vyrobené podle tradiční africké receptury? Biltong je pochoutka ze sušeného hovězího masa, který vyrábíme v různých příchutích – od klasické neostré příchutě až po extra pálivou variantu nebo tradiční africkou variantu s koriandrem. Narozdíl od průmyslově vyráběných jerky, které najdete v supermarketech je náš Zulu Biltong vyráběn ručně a s láskou podle rodinné receptury přímo z Jižní afriky, odkud pochoutka původně pochází. Vyměňte jerky za pořádný kus hovězího z Afriky!

#"
#"

SUŠENÉ MASO BILTONG - IDEÁLNÍ POCHOUTKA K PIVU A VÍNU

Kdo by neměl rád poklidné večery u televize nebo s přáteli se sklenkou vína, či popíjení dobrého piva v hospůdce nebo na chatě? Ale vždy k tomu něco na zub chybí… Chtěli byste pochoutku, po které vám nebude těžko a budete si ji moci dát bez výčitek z přibraných kil? Právě pro vás je tu Zulu Biltong, kousky sušeného hovězího masa v kombinaci se směsí koření, které mu dodají neodolatelnou chuť. Sušené maso biltong nabízíme v různých variantách, aby si každý přišel na své. 100g balíček obsahuje navíc 49g prospěšných bílkovin, pouze 4g tuku a neuvěřitelných 239kcal! Varianta Zulu Biltong – Original se navíc pyšní oceněním Top delikatesa – vítěz v soutěži veletrhu Víno a delikatesy. Takže to, že je sušené maso Zulu Biltong vhodnou pochoutkou k vínu, máme i černé na bílém.

FITNESS SVAČINKA - SUŠENÉ MASO BOHATÉ NA PROTEINY

Sušené maso Zulu Biltong je vhodnou svačinou pro všechny sportovce a zastánce správné životosprávy. Pro správnou tvorbu a formování svalů je zapotřebí přijímat „ty správné“ bílkoviny. Těmi jsou právě bílkoviny obsažené v produktech živočišného původu  – právě v mase. Sušené hovězí maso biltong obsahuje 49 % takových bílkovin a zároveň minimum tuků a kalorií. Jeho skvělá chuť navíc zachutná kdejakému gurmánovi. Mějte vždy po ruce balíček našeho ručně vyráběného sušeného masa a dopřejte tak to nejlepší svému tělu s maximem chuti!

#"
#"

PRAVÁ CHUŤ AFRIKY PODLE RODINNÉ RECEPTURY

Recept na sušené maso Zulu Biltong je předáván z generaci na generaci a výroba samotného biltongu je vázána dlouhou tradicí. Při výrobě postupujeme přesně podle zavedeného postupu a dodržujeme přesnou recepturu, proto má Zulu biltong jedinečnou chuť zachovávající autencitu pravého jihoafrického biltongu.