BILTONG – BOHATÝ ZDROJ PROTEINŮ

Fitness/Sušené maso/Vše

BILTONG – BOHATÝ ZDROJ PROTEINŮ

Když se řekne proteiny, představíme si často vejce, maso, luštěniny nebo tvaroh. Existuje ještě ale jiný zdroj proteinů s vysokým obsahem bílkoviny, výbornou chutí a nízkým obsahem uhlohydrátů – sušené maso biltong.

Co jsou proteiny?

Proteiny jsou vysokomolekulární přírodní látky složené z aminokyselin. Aminokyseliny obsažené v různých typech potravin pomáhají růstu svalů, jejich zpevnění a také zpevnění vlasů a nehtů. Bílkoviny hrají důležitou roli ve vývinu jak dětského, tak dospělého lidského těla a pomáhají chránit a rozvíjet orgány a tkáně.

V čem jsou proteiny dobré?

Proteiny kontrolují správnou funkci orgánů a posilují naši obranyschopnost. Například při zkonzumování balíčku hovězího sušeného masa biltong, který je obsahuje téměř 50% proteinů, které pomůžou vytvořit enzymy, hormony a jiné tělní sloučeniny. Ty potom pomáhají ke správné funkci orgánů.

Kolik proteinů denně?

Podle průzkumů potřebuje průměrný muž 56-91g bílkovin denně a průměrná žena potřebuje alespoň 46-75g. Na ukázku – jedno vejce, které váží 46g, obsahuje pouze 6g bílkovin. Ale naše lahodné sušené maso Zulu biltong obsahuje až 50% bílkovin! Takže už s každým malým balením po 25g dostane vaše tělo 12,25g potřebných bílkovin. Proto je biltong vhodná pochoutka se kterou přijmete maximum bílkovin bez dalších nežádoucích živin, jako jsou například tuky.

Zulu Biltong – pochoutka bohatá na proteiny

Pokud chcete žít zdravý a aktivní život a užít si vyvážený dietní jídelníček, aniž byste strádali na chuti, je hovězí sušené maso vhodnou pochoutkou právě pro vás. Skvělá chuť a vysoká výživová hodnota nesmí chybět v žádné domácnosti – nahraďte jimi nezdravé pochutiny, které vašemu tělu neprospívají. Nekořeněná varianta Zulu biltong Original je vhodná i pro děti, silnější kořeněná varianta je pro zastánce pálivého. Sušené maso Zulu biltong je dobré mít vždy po ruce na zahnání hladu nebo jako doplněk vaší diety a fitness stylu.

Zanechte nám komentář